U prababičky

18. srpna 2007 v 17:58
Přendáno ze starých stránek!!!
Psáno:22.7.2007
Ahojky všem!
Dnes jsem se vrátila z Brna od prababičky a jsem ráda že zase můžu na chvíli za vámi,ale opravdu jen na chvíli.Zítra odjíždím zase....jedeme na dovolenou na Vranov.Už se těším jedeme totiž na kolech a to bude teda sranda,ale teď vám povím něco o týdnu v Brně:
V neděli jsme přijeli,babička nás pořádně nacpala a za chvíli táta odešel já už zůstala.Ten den jsme si jen povídali ale na další dny byl plný program.
Pondělí druhý den jsme dopoledne byly doma a po obědě jsme vyrazily do Moravan za prababičky kamarádkou na návštěvu.V sedm jsme jeli domů a já vlezla hned do sprchy.
Úterý třetí den jsme byly jenom doma a na nákupu.
Středa čtvrtý den jsme byly na návštěve u jedné paní které měl přijet synovec kterému bylo 16 a chtěli abychom jeli lodí na hrad Veveří.Měli jsme tedy druhý den jet.
Čtvrtek patý den jsme měli jet na ten hrad,ale nakonec jsme jeli jenom my dvě.Dojeli jsme do cíle a šli ještě pěknou namáhavou cestu na hrad.Tam jsme se dozvěděli že nám prodali špatný lístek tak jsme si na hradě koupily nový.dostali jsme totiž do Zoo.Ve tři hodiny jsme se vrátili a pěkně se najedly v sedm jsme šli za tou paní s kterou jsme měli na přehradu.Pozvala nás na opékání špekáčků.tak jsme šli a opíkali jsme a povídali si.
Pátek šestý den jsme šli do Zoo a koukli na žirafy a na lachtany nejvíce jsme tam byly kvůli nim.Potom už jsme byly doma-bylo moc velké vedro.
Sobota sedmí den jsme šli jen nakoupit a byly jsme doma
Neděle osmý a poslední den jsme uvařily oběd a čekali na taťku.Taťka dorazil v poledne a pustili jsme se do jídla.Babička nás ještě nabalila dobrotama a jeli jsme na nádraží a hurá domů.
nachystala jsem se na dovču sedla k počítači abych vybrala mejlíky a zaplavila mě spousta diplomů za bleskovky :-) :-D Ani nevím že jsem se jich tolik zůčastnila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.