Comedy

Film-vlastní pravidla

8. září 2008 v 10:00 | Misscoolka
Film,který jsem viděla naposledy byl Vlastní pravidla a musím říci,že je to celkem zajímavý film.No koukněte a uvidíte :)

Vlastní pravidla

Georgia Rule
Komedie / Romantický
USA, 2007, 113 min

Medvídek-Recenze

10. června 2008 v 15:00
No jo teď tu mám docela dost recenzí,jenže předtím jich zase bylo málo :D

Medvídek


Komedie / Drama
Česko, 2007, 98 min
Obsah:
Přes poetický název půjde opět o tragikomedii sázející především na skvěle napsané postavy a jejich dialogy. "Pokud bychom měli žánrově film přirovnat k některému dílu světové kinematografie, mohla by to být Americká krása nebo Hana a její sestry. Je to hodně konverzační film, který zkoumá z mnoha úhlů fenomén manželství a vše, co k němu patří. Tedy mateřství, otcovství, nevěry… To, jak je někdy manželství rozkládáno plíživě, nebo naopak, jak i velké zásahy zvenčí ho nerozklíží. Těžiště je tedy v postavách a jejich psychologii," vysvětluje Jan Hřebejk. Petr Jarchovský k tomu podotýká, že kdyby neexistoval film Tajnosti a lži, jeden z jejich nejoblíbenějších filmů, nynější Medvídek by se ... (zobrazit celý text)
Mé hodnocení:100/100

Královna ročníku

3. června 2008 v 15:00
(Sydney White)
2007 / Komedie / 103 minut / USA V prodeji od: 14. 5. 2008 První ročník není procházka růžovým sadem.
Divoška Sydney (Bynes), tak trochu outsider, je vypovězena z nejpopulárnějšího spolku ve škole. Spolčí se s těmi největšími losery, aby porazila spolužáckou elitu a stala se populární královnou školy! Ale může uspět a zároveň získat srdce nádherného kluka Tylera Prince?


Zajímavost: Amanda Bynes se narodila v Kalifornii, jako herečka se začala prezentovat od svých 10 let. Ve 12 letech měla svou vlastní show skečů The Amanda Show. Za ní obdržela Kid´s Choice Awards za oblíbenou televizní herečku.
Hrají: Amanda Bynes, Sara Paxton, Jack Carpenter
Režie: Joe Nussbaum
Tak tento filmík se mi moc líbil =)

Život je pes!-Recenze

19. května 2008 v 15:00

Život je pes

Year of the Dog
Komedie / Drama
USA, 2007, 97 min
Je to film o tom jak jedna žena/Peggy/má strašně ráda zvířata,nejvíce psy,a snaží se jím všemožným způsobem pomoci.Není to sice nic pro puberťáky,ale já jsem vegetariánka a docela mě to usvědčilo k tomu,že dělám dobře.Líbilo se mi to.Myslím,že byste se měli také podívat.Najdete snad v půjčovně :).
Molly Shannon předvádí "životní herecký výkon" v této okouzlující a nepředvídatelné komedii o hledání lásky. Peggy (Shannon), bezstarostná sekretářka, přítelkyně, spolupracovnice a sestra žije sama s milovaným pejskem Pencil. Ale neočekávaná události vyšlou Peggy do bezohledného světa hledat dokonalého společníka.
Od scénáristy filmů Škola ro(c)ku, Hodná holka a Život je pes přichází "Hluboce procítěný film. Opravdový, dojemný a velmi zábavný film!". Spoluúčinkují John C. Reilly, Peter Sarsgaard, Laura Dern a Regina King.

Chyťte doktora

12. ledna 2008 v 23:40
Dnes jsem byla na filmu Chyťte doktora a moc se mi líbil,byla to taková sranda a tak vám chci něco napsat. =)a ještě jsou tu fotky hlavních postav =)

Má recenze-Simpsonovi ve filmu

31. srpna 2007 v 20:20
Minulí týden jsem v kině na Simpsonovi ve filmu a moc jsem se těšila až ten suprovej serál uvidím jako film,protože serál přímo zbožnˇuju a díli jsem viděla hned několikrát.Tak film je plný srandy a potom Homer zaviní špínu města.Dají je do takové izolace a budou odděleni od světa nikdo neví že je nějaký Springfield.Simpsonovi se dostanou ven a ujedou na Aljašku kde se jim bude bezvadně žít,ale potom se dovědí,že se má Springfield zničit a chtějí ho zachránit,ale Homer protestuje a oni odejdou sami.Homer se vidá za nimi a potka se s Eskymačkou no a nakonec se k nim dostane a bude chtít Springfield a bude ho chtít zachránit.Pojede na motorce a Bart se k němu přidá.Musí vyhodt bonbu.Bart ji vyhodí a ona se začne divně klymbat nakonec bude na straně a oni se zachrání.Je to pořád ve stejném smyslu a to je dobře.Je to supr filmík kdo ještě nebyl v kině nenechte si ujít.
100/100

Divoká noc-film

24. srpna 2007 v 15:56
V útery jsem se koukala na film Divoká noc.Táta myslel že to nebude pro děti,ale nešlo o nic sprostého.Jednalo se o to že jeden kluk chtěl splnit hrozně težké úkoly,ale ten druhý(zach) mu v tom zabránil a plnil je za něj.První úkol byl že musel vipít pivopřed policajty a on to zvládl.Zvládl děvět úkolů,které byli opravdu těžké a u toho posledního to chtěl skončit a rozrhal ho,ale oni ho chtěli splnit za něj aby byl hodně potrestaný.Jenže on to zjistil a snažil se to ukončit.Jeho kamarád mu pomohl a bombu kterou nainstalovali tak přeinstaloval do auta jednoho grázla.Byl to príma film.
Hodnocení 100%-100%
 
 

Reklama