Pro zasmátí

Vtipy 0.4.

3. října 2008 v 10:00
Sedí mladá krásná slečna v restauraci. Příjde k ní číšník a zeptá se: "Obědnáno?" Ona odpoví: "Tak zaprvé jsem už obědvala a zadruhé nejsem žádná nána!"
Ptá se kamarád kamaráda: "Máte lžíce na boty?" "Ne, my boty nejíme!"
Jde si takhle jedna tlustá paní po ulici a zpívá si: "Kdybych byla jahodou..." Náhodný kolemjdoucí se přidá: "To by bylo džemu..."
Říká kanibal otci: "Zítra jdu požádat o ruku své nastávající" "Blbče, řekni si o nohu, tam je víc masa!"
Přijde chlap do Francouzské restaurace a zrube se tam francouzským koňakem jak motyka. Když k němu přijde číšník se slovy: "Ráčíte zaplatit?" Odpoví: "Berete perly?" "Ano, zajisté." "Tak mi přineste třikrát ústřice a držte mi palce."
Kam jdeš? Na jahody! Co blázníš, vždyď je zima. To nevadí, já mám svetr!!!

Vtipy 0.3

26. září 2008 v 10:00
Jednoho dne se dcerka ptá maminky: "Mami, proč máš některé vlasy bílé?" "To je z tvého zlobení. Pokaždé, když provedeš něco špatného, zbělá mi jeden vlas." "A mami, proč má babička bílou celou hlavu???"
"Mami, víš kolik pasty je v jedné tubě?" "Nevím." "Já to vím, od gauče až k televizi."
Babička vykládá vnoučatům o tom, jak děti nosí čáp. Když skončí, pětiletí kluci se na sebe podívají a pak ten jeden řekne: "Tak co, řekneme jí pravdu nebo jí necháme v bludu?"
Malý synek jménem Jiříček se ptá otce: "Proč je Tichý oceán tichý?" Tatínek se zlobí: "Nemůžeš se zeptat na něco rozumnějšího?" "Tak tedy jo. Jak vlastně umřelo to Mrtvé moře?
Matka vyslýchá dceru: "Co ti tatínek řekl, když jsi mu sdělila, že jsi těhotná?" "Mám vynechat sprostá slova?" "Samozřejmě!" "Tak to neříkal nic!"

Vtipy 0.1

12. září 2008 v 10:00
http://www.zasmejse.cz/download.php?id=8020
Téma:Ach ty děti...
Počet:5
Komentář:...jako :D :D :D...no nevím,já se vždycky tlemím :D
Zdroj:Mácovka
 
 

Reklama